ایران آبراه

شرکت ایران آبراه با مسئولیت محدود یکی از بزرگترین شرکت های نمایندگی کشتیرانی کشور و فعال در تمام بنادر و پایانه های ایران است. پس از تاسیس در سال 1375 شرکت ایران آبراه در طیف گسترده ای از فعالیت ها حضور داشته و خدماتی با کیفیت بالا و درجه یک را در سراسر کشور و در سطح بین المللی در حوزه نمایندگی کشتیرانی ارائه می دهد. تجربه بیش از چهل ساله مدیریت شرکت و تخصص پرسنل ما در امر نمایندگی کشتیرانی ما را قادر به گسترش خدمات به مشتریان خود در سراسر جهان و ارائه بهترین عملکرد در میان شرکت های نمایندگی کشتیرانی داخلی کرده است.

ایران آبراه؛ شرکتی کاملا خصوصی و مستقل است که وظیفه خود را حفاظت از منافع مشتریان و بودن در کنار آنها در هر مرحله عملیات نمایندگی کشتیرانی می داند. پرسنل ما همیشه مشتریانمان را در اولویت قرار داده و به گونه ای برخورد می کنند که در جهت منافع آنان باشد و این رفتار کاری به ما کمک کرده تا بهترین و پیشروترین شرکت نمایندگی کشتیرانی در جمهوری اسلامی ایران باشیم.

شرکت ما به قابل اعتماد ترین و ماندگارترین شرکت نمایندگی کشتیرانی بین مشتریان خود مشهوراست و ما خوشحالیم که در هر وضعیتی و در هر شرایطی بهترین خدمت را به مشتریان با ارزشمان ارائه می کنیم.

ایران آبراه؛ اولین شرکت دارای گواهی ایزو در بین شرکت های خصوصی نمایندگی کشتیرانی بوده و عضو انجمن نمایندگی کشتیرانی و نیز سازمان بنادر و دریانوردی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

2015 © ttgian.com